Vejos skarifikavimas, aeravimas ir tręšimas

2021 m. kovo 22 d.

Kad veja būtų graži, sveika ir sodrios spalvos, ją reikia tinkamai prižiūrėti. Stebėti, kad netrūktų drėgmės ir maisto medžiagų. Pavasarį rekomenduojamas vejos skarifikavimas – seno veltinio sluoksnio iššukavimas. Skarifikuojant pašalinamos samanos, šiukšlės, susmulkinami stambūs kupstai, ir dėl to veja gauna daugiau oro, sutvirtėja šaknys, ji tampa vešlesnė, geriau įsisavina mikroelementus, būtinus tolimesnei vegetacijai. Rekomenduojama po procedūros veją patręšti kompleksinėmis pavasarinėmis vejai skirtomis trąšomis su didesniu N (azoto) kiekiu.

Vilniaus mieste siūlome vejos skarifikavimo, aeravimo, šienavimo ir tręšimo paslaugas. Išvežame po skarifikavimo susidariusio veltinio sluoksnį. Kaina 10 Eur už arą: skarifikavimas + 2 Eur tręšimas (trąšos neįskaičiuotos).

Prenumeruokite naujienlaiškįNaujienlaiškis

Ir sužinokite apie geriausius pasiūlymus pirmieji

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Grįžti į parduotuvę

Prisijungimas

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.