Trąšų pasirinkimas ir asortimentas

2021 m. balandžio 7 d.

Augalų vegetacijai, gausiam žydėjimui ir kokybiškam derliui reikia pagrindinių maisto medžiagų: azoto (N), fosforo (P) ir kalio (K). Dėl nepalankių oro sąlygų (karščių) medžiagų įsisavinimas sutrinka, todėl dažnai augalams reikia papildomai magnio (Mg) turinčių trąšų. Mg didesnį kiekį toleruoja ir spygliuočiai. Geriausiai jiems tinka karčioji druska, kuri stabdo spyglių rudavimą, o lapuočiams – lapų kritimą.

Rinkitės gėlėms ir dekoratyviniams augalams subalansuotas trąšas. Rekomenduojame žydinčioms vienmetės gėlėms skirtas tirpias trąšas (pavyzdžiui: Kristalon, Fertis combi ir kitas). Kad nereikėtų papildomu tręšimu rūpintis tam tikrą laiką, sodinant dekoratyvinius augalus į talpas – į substratą galima įterpti lėtai tirpstančių trąšų, kurių veikimas 3/6/12 mėnesių (pavyzdžiui, Osmocote).

Prenumeruokite naujienlaiškįNaujienlaiškis

Ir sužinokite apie geriausius pasiūlymus pirmieji

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Grįžti į parduotuvę

Prisijungimas

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.