Sodininko patarimai

Trąšų pasirinkimas ir asortimentas

Trąšų pasirinkimas ir asortimentas

Augalų vegetacijai, gausiam žydėjimui ir kokybiškam derliui reikia pagrindinių maisto medžiagų: azoto (N), fosforo (P) ir kalio (K). Dėl nepalankių oro sąlygų (karščių) medžiagų įsisavinimas sutrinka, todėl dažnai augalams reikia papildomai magnio (Mg) turinčių trąšų.

Skaityti plačiau

Vaismedžių sodinimo duobės paruošimas

Vaismedžių sodinimo duobės paruošimas

Kaulavaisiai (vyšnios, slyvos, trešnės, abrikosai, persikai ir nektarinai) geriau dera šarmingame substrate. Jei jūsų sodo dirvos PH žemesnis nei 6,5 – 7, rekomenduojama į duobę papildomai dėti pelenų, kalkių ar dolomitmilčių, kurie nurūgština dirvožemį.

Skaityti plačiau

Sėja

Sėja

Balandis – geriausias metas pasisėti ilgesnės ar vidutinės vegetacijos daržoves. Šiuo metu sėti rekomenduojama augalus, kuriuos galima pikuoti ir persodinti (pomidorus, kopūstus, paprikas, vienmetes ir daugiametes gėles).

Skaityti plačiau

Prenumeruokite naujienlaiškįNaujienlaiškis

Ir sužinokite apie geriausius pasiūlymus pirmieji

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų

Grįžti į parduotuvę

Prisijungimas

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.